کاربران

آخرین گزارش تصویری :

 

 


سوارکاری رایگان برای تهرانی ها!!

 


تاریخ ثبت: 1389/07/22

مدیر واحد ورزش شهرداری منطقه 22 از فراهم شدن امکان سوارکاری رایگان در نمایشگاه ورزش پایتخت خبر داد.

 

 

 

 

 

هادی کاشانی با بیان اینکه ایستگاه ورزشی سوارکاری در نمایشگاه ورزش بر عهده تربیت‌بدنی شهرداری منطقه 22  است، اظهار داشت: ‌در ایستگاه سوارکاری شهرداری منطقه 22، تمامی رده‌های سنی کودکان،‌ نوجوانان و بزرگسالان می‌توانند با لذت ورزش سوارکاری آشنا شوند و تمامی افراد از بانوان گرفته تا آقایان می‌توانند به اسب سواری در ایستگاه منطقه 22 بپردازند.

وی تاکید کرد: سوارکاری به فضای بازی نیاز دارد تا سوارکار آزادانه به این ورزش بپردازد، اما مساحت ایستگاه منطقه 22 به اندازه‌ای است که تنها می‌توان مانژ سوارکاری را در آن طراحی کرد.

مسئول ورزش آقایان شهرداری منطقه 22 با اعلام اینکه با همکاری مدیر ورزش مجموعه سوارکاری "آریاسب" واقع در شهردارای منطقه 22 قرار است یک یا دو مانژ سوارکاری در ایستگاه منطقه 22 ایجاد شود، اضافه کرد: برای اینکه بانون بتوانند آزادانه به سوارکاری بپردازند، یا ساعت سوارکاری را در بین می دهیم و اگر با استقبال روبه رو شویم یکی از مانژهای را در اختیار ورزش بانوان قرار می دهیم.

وی اضافه کرد: در روز افتتاحیه ویژه کودکان و نوجوانان چند اسب‌ پا کوتاه به ایستگاه ورزش تفریحی منطقه می آوریم تا شهروندان از آن استفاده کنند؛ از آنجا که فضای کافی براین نگهداری اسب‌ها وجود ندارد اسب‌های پا کوتاه را نمی توانیم تا روز آخر در نمایشگاه نگه داریم."

کاشانی با بیان اینکه در ایستگاه تفریحی ورزشی سوارکاری شهرداری منطقه 22 دو تا سه مربی سوارکاری جهت آموزش و راهنمایی در ایستگاه حضور می یابند، تاکید کرد: از قهرمانان و مربیان نامی کشور نیز دعوت شده تا با به نمایشگاه و جشنواره تفرحیات ورزشی سازمان ورزش شهرداری آمده و  در این ایستگاه حضور پیدا کنند. 

 

 


                                                                                      منبع خبر : مهر   


 

محمد |   1394/09/27 22:24:45   |
2     0
سلام لطفا در همه شهر های ایران از ایننمایشگاه ها برگزار کنید واسب بیاورید داخلش در بهبهان اسب وجود ندارد ومن خیلی اسب دوست دارم
 پاسخ 
دیدگاه کاربران
دیدگاه کاربران

 


اخبار مرتبط