کاربران

آخرین گزارش تصویری :

 

 


حضور سوارکاران معلول در مراسم پاراالمپیک وزارت ورزش

 


تاریخ ثبت: 1394/08/18

مراسم بزرگداشت روز ملی پارا‌لمپیک با شعار توکل، توانمندی، امید و شادابی در مسیر پارا المپیک، با حضور مهمانان داخلی و خارجی و تعداد زیادی از ورزشکاران در سالن ۱۲هزار نفری آزادی برگزار گردید.

 

به گزارش سایت صنعت اسب، تیم سوارکاری افراد دچار معلولیت با هدف نشان دادن توانایی این افراد و آشنا کردن جامعه با مقوله اسب درمانی و تاثیر آن بر بهبود وضعیت معلولین، همچون سال گذشته در این مراسم شرکت داشتند.

 

اعضای تیم، متشکل از افراد زیر بودند:

 

غزاله منتظم، ناصر نجاریون، سام سالک اردستانی، مجید پارسا، مهرداد صادقی، الهام جعفری ندا، آیسان قربانی، مرضیه مرادی، دل آرام عطایی، مریم اسدیان و سوارکاران؛ آنیتا ربیعیان ، منیژه تفقد رضایی، سارا گرشاسبی، محمدامین قاضی، مینا جمشیدی، رضا توکلی، مهدی افشار، تعداد ۴ اسب و ۳  اسبچه  از باشگاههای سوارکاری اسواران و آزمون در این مراسم استفاده شدند.

 

هفت سوارکار دچار معلولیت سوار بر اسب به کمک ۷ مربی پشت سرهم و با فاصله ایمن وارد زمین ورزشکار شدند، درحالی که اولین سوار پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران و ۶ سوار بعدی پرچم های کمیته پاراالمپیک وسازمانهای مرتبط را در دست داشتند.  سرمربی و کارشناس کار درمانی نیز در وسط زمین بر کار تیم نظارت داشتند.

 

 


                                                                                      منبع خبر : فدراسیون سوارکاری   


 

محمد علی زارعی |   1394/10/29 14:45:13   |
1     1
سلام بر مدیر فعال و کوشای سایت تخصصی صنعت اسب ، از اخبار چوگان و سوارکاری و رقابت های بین المللی هم خبر و گزارش و عکس قرار دهید
 پاسخ 
دیدگاه کاربران
دیدگاه کاربران

 


اخبار مرتبط