کاربران

آخرین گزارش تصویری :

 

 


تشکیل کمپین مردمی “رخشی برای محیط‌بان”

 


تاریخ ثبت: 1395/05/22

رخشی برای محیط‌بان کمپینی مردمی است و علاقه‌مندان به محیط‌زیست و آنان که سرنوشت محیط‌بانان کشورمان برایشان اهمیت دارد می‌توانند به این کمپین بپیوندند.

 

به گزارش سایت صنعت اسب ، قربانی شدن محیط‌بانان ایران در تقابل با شکارچیان غیرقانونی منجر به تشکیل کمپینی با عنوان “رخشی برای محیط‌بان” شده است، تا با همراهی و حمایت مردم ایران، محیط‌بانان بهتر و راحت‌تر بتوانند حافظ محیط‌زیست ایران باشند.
محیط‌بانان برای مقابله با شکارچیان و حفظ محیط‌زیست ایران به نقاط صعب‌العبوری گام می‌گذارند که امکان تردد وسایل نقلیه از جمله موتورسیکلت یا خودرو سواری وجود ندارد و همین موضوع کار را برای آن‌ها دشوار کرده است، از همین رو کمپین “رخشی برای محیط‌بان” با همکاری سازمان حفاظت محیط‌زیست ایران و فدراسیون سوارکاری کشورمان و البته به همت “یال” باشگاه دوستداران اسب و سوارکاری راه‌اندازی شده تا با حرکتی کاملاً مردمی و حمایت هم‌وطنان عزیزمان تعدادی اسب تهیه و در اختیار محیط‌بانان کشورمان قرار دهیم تا بهتر و راحت‌تر به تقابل با شکارچیان غیرقانونی بپردازند و حافظ مناسب‌تری برای زیست‌بوم ایران باشند.
“رخشی برای محیط‌بان” کمپینی مردمی است و علاقه‌مندان به محیط‌زیست و آنان که سرنوشت محیط‌بانان کشورمان برایشان اهمیت دارد می‌توانند با مراجعه به سایت “فاندوران” که لینک آن در ادامه آمده است به این کمپین بپیوندند و با حمایت‌های خود محیط‌بانان کشورمان را در حفظ محیط‌زیست کشورمان یاری کنند.

www.fundorun.com/campaign/yaalofficial/312

جهت اطلاع از جزییات فعالیت کمپین و آگاهی از جریان خرید و اختصاص اسب‌ها به محیط‌بانان می‌توانید در گروه تلگرامی “رخشی برای محیط‌بان” عضو شوید.

https://telegram.me/joinchat/Ag5Hjj6dv4PbMcfGoodkJQ

 

 


                                                                                      منبع خبر : فدراسیون سوارکاری   


 

دیدگاه کاربران

 


اخبار مرتبط