کاربران

آخرین گزارش تصویری :

 

 


پیروزی تیم چوگان ایران مقابل تیم آرژانتین

 


تاریخ ثبت: 1395/07/10

تیم های چوگان ایران و آرژانتین در دیداری دوستانه و در حمایت از کودکان دارای بیماری مادرزادی قلبی در زمین چوگان قصر فیروزه تهران به رقابت پرداختند.

 

به گزارش سایت صنعت اسب ، مصاف دو تیم منتخب چوگان ایران و آرژانتین در پایان ۵ چوکه به سود چوگان بازان کشورمان به پایان رسید.

عملکرد و بازی روان چوگان بازان کشورمان مقابل رقیب قدرتمندشان باعث تحسین بازیکنان حریف شد و آن ها در پایان مسابقه از عملکرد بازیکنان جوان ایران تمجید کردند.

یگان سوار نیروی جمهوری اسلامی ایران نیز با نظم خاصی مسولیت ایجاد امنیت در این مسابقه را بر عهده داشتند و علاوه بر آن تعدادی از آن ها با استقرار در درب ورودی به میهمانان داخلی و خارجی خوش آمدگویی کرده و آن ها را به سمت میدان مسابقه راهنمایی کردند.

سفیر کشور آرژانتین در ایران،محمد رضا داورزنی رییس فدراسیون والیبال،رضا حسنی خو مدیر کل سابق وزارت ورزش و جوانان، مسئولین سازمان میراث فرهنگی و گردشگری ،حمزه ایلخانی زاده رییس سابق فدراسیون چوگان به همراه تعداد زیادی از اهالی چوگان از نزدیک نظاره گر این مسابقه بودند و نمایندگان رسانه های مکتوب،دیداری و شنیداری نیز استقبال بسیار خوبی از این رویداد داشتند.

در پایان ،امید حاجیلی از خوانندگان مطرح پاپ نیز به همراه گروه خود با حضور بر روی سن برای تماشاگران و میهمانان بصورت زنده به اجرای برنامه پرداختند که با استقبال بسیار خوب حضار همراه بود.

 از حواشی این مسابقه میتوان به اجرای نمایش شاهنامه کودکان ،غرفه‌های فرهنگی و هنری و موسیقی سنتی اشاره کرد.

 

 


                                                                                      منبع خبر : فدراسیون چوگان   


 

دیدگاه کاربران

 


اخبار مرتبط